Už nemohu dál _ část 13.

20. června 2017 v 11:00 | Great_girl
Ráno se Sam probudila a chvíli se rozhlížela po pokoji, než si uvědomila že je v jeho ložnici. Z povlečení mohla ještě cítit jeho vůni a těžce vydechla, když se jí začala vybavovat minulá noc. Zavřela oči a rozechvěla se při vzpomínce na jeho něžné doteky, horkost jeho těla a pomalu zvedla ruku ke svým rtům, jak na nich ještě cítila jeho vášnivé polibky. Posadila se a kousla se jemně do rtu, když uviděla její roztržené kalhotky na zemi vedle postele. Rozhlédla se kolem a poprvé byla ráda za Jackovu nepořádnost. Vstala, přešla k židli a oblékla si jeho košili, kterou přes ní nechal přehozenou. Sahala jí skoro do půlky stehen a rukávy pro ni byly dlouhé, ale s chutí se do ní zachumlala, vnímajíc jeho vůni, která se z ní ještě linula. Vyšla tiše z ložnice do obýváku. Její šaty byly úhledně složené na stolku před gaučem a slyšela Jacka, jak šramotí v kuchyni. Váhavě došla až mezi dveře, kde se překvapeně zastavila. Jack stál u plotny jen v kalhotách, vlasy měl ještě vlhké ze sprchy a připravoval míchaná vajíčka. Opřela se o dveře a s úžasem pozorovala jeho široká záda a svalnaté ruce. Lehce strnula v okamžiku, kdy se najednou otočil a všiml si jí.
"Dobré ráno." promluvil k ní a položil dva talíře na stůl.
"Dobré."
"Kafe?" zeptal se a zvedl konvici z linky za ním.
"Díky." dlaněmi si promnula paže, vyhýbajíc se očnímu kontaktu.
Když viděl, jak je z něho nervózní, na tváři se mu objevil jemný úsměv a odložil konvici na stůl.
"Sluší Ti." poukázal na jeho košili a pomalými kroky se rozešel směrem k ní.
"Já, půjčila jsem si jí. Doufám, že to nevadí. Moje šaty zůstalo tady a …" nedořekla větu a tváře ji zčervenaly při vzpomínce, jak dopadl zbytek jejího prádla.
"Já vím." přikývl, zatímco se zastavil přímo před ní a ona se na něj nervózně podívala. Její tělo ihned reagovalo na jeho blízkost. Cítila jak jí po zádech přejel mráz a nohy se jí rozechvěly. Zvedl ruku a jemně jí prsty přejel po tváři až k bradě, aby si jí přitáhl k polibku. Zavřela oči a jejich rty se na okamžik něžně dotkly.
"To ovšem znamená, že máš na sobě jenom tu košili." řekl tiše zhrublým hlasem oproti jejím ústům. Znovu otevřela oči a podívala se do těch jeho, když ucítila jeho horkou dlaň, jak pomalu vyhrnuje látku po jejích stehnech nahoru. Přitáhl si její tvář zpět pro další polibek, ale v tom je vyrušil zvonící telefon.
"Přísahám, že jestli nejde alespoň o konec světa, tak někoho zabiju." naštvaně vydechl a sklonil hlavu.
Sam se jeho poznámce zasmála a když od ní odstoupil, zeptala se ho.
"Mohla bych se osprchovat?"
"Jistě. V šuplíku jsou čisté ručníky." přikývl a zvedl ten nepříjemný přístroj ze stolu.
"O'Neill."
Usmála se jeho podrážděnému tónu hlasu, se kterým odpověděl a odešla do koupelny. Jakmile vešla, rozhlédla se po jeho věcech a jemně se dotkla pověšeného ručníku. Pozastavila se nad svým odrazem v zrcadle. Vlasy měla rozcuchané, tváře jemně červené a rty ještě zarudlé od jeho polibků. Opatrně se jich dotkla a zavřela oči. Nikdy ji nenapadlo, že by se její sny jednou staly skutečností. Pomalu rozepla jeho košili, kterou měla na sobě a nechala ji spadnout na zem. Pustila vodu a oddala se osvěžujícímu pocitu horké sprchy.
Po chvíli vylezla, vzala si osušku a znovu se na sebe podívala do zrcadla, zatímco přemýšlela nad tím, co se stane, až se vrátí na základnu. Co předpisy, vždyť je to stále její velící důstojník. Skončí to tak rychle, jako začalo? Zahnala tyhle myšlenky a vyšla z koupelny zpět za ním.
Jack stál zamračený u stolu s jednou rukou v kapse, když ji spatřil jak vešla do obývacího pokoje. Otočil se a překvapeně si ji prohlédl, vlasy měla mokré a jednou rukou kolem sebe držela pouze osušku.
"To byl Daniel. Ozvali se Tok'rové. Za hodinu je porada." naštvaným hlasem ji informoval a hodil telefon zpět na stůl.
Zklamaně vydechla, nečekala že realita se vrátí tak rychle. Netušila, co se stane, až vyjdou ze dveří a vrátí se do ní a proto se rozhodla, že z této chvíle, která je jen jejich, vytěží vše co jde.
"To máme ještě půl hodiny čas." svůdně se na něj usmála a povolila sevření své ruky na ručníku.
Ten jí pomalu sklouzl po těle k zemi a zůstala před ním stát nahá. Jack pevně stiskl čelisti a přimhouřil oči, zatímco si ji od hlavy k patě pomalu prohlédl. Vytáhl ruku z kapsy, beze slova se rozešel směrem k ní a ihned jí políbil, zvedajíc ji do náručí. Objala ho a Jack si jí odnesl zpátky do ložnice.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 katka | E-mail | 13. července 2017 v 18:12 | Reagovat

dost dobrý,ale chtělobito pokračování. :-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama