Už nemohu dál _ část 12.

20. června 2017 v 10:05 | Great_girl
Zabouchl za sebou dveře a po tmě přešel do obýváku. Nalil si skotskou, napil se a s povzdechem se posadil na gauč.Věděl, že tímhle překročil všechny možné hranice. Slíbili si, že to mezi nimi zůstane pohřbené, ale nedokázal se v její přítomnosti dál držet zpátky. Cítil se teď vůči ní provinile a nevěděl, co dál. Snažil se rozumně přemýšlet, ovšem jediné na co v tuhle chvíli dokázal myslet, byly její jemné rty a rozechvělé tělo.
"Sakra." se silným povzdechem sklonil hlavu a dlaní si promnul obličej.
Znovu se napil když ho vyrušil zvonek u dveří. Položil sklenici na stůl a šel překvapeně otevřít. Zarazil se když ve dveřích spatřil Sam. Beze slova jí pozoroval a Sam nervózně přešlápla.
"Ahoj." špitla a čekala na jeho reakci.
Konečně trochu poodstoupil a nechal ji projít dovnitř. Zastavila se kousek od něj pozorujíc ho, jak pomalu zavírá dveře. Strčil si ruce do kapes a mlčky se k ní otočil. Rozhostilo se ticho a vteřiny jim najednou připadaly jako věčnost. Sam se nakonec nadechla a váhavě začala.
"Proč jste odešel?"
Povzdechl si nad její otázkou a na moment sklopil pohled k zemi.
"Přehnal jsem to." odpověděl ji nakonec a Sam se na něj podívala s dalšími otázkami v očích.
Nadechla se, ale nenechal ji promluvit.
"Omlouvám se. Neměl jsem..." nedokončil větu a odmlčel se, dívajíc se jí znovu do očí.
Opět se mezi nimi rozlilo ticho, nevěděla co mu na to říct.
"Tam v lese…" po chvíli tiše promluvil a pevně stiskl čelisti.
"Poprvé v životě, jsem měl opravdu strach." pokračoval a ona jen tiše naslouchala.
Zhluboka se nadechl a chvilku mu trvalo, než se odhodlal mluvit dál.
"Bál jsem se, že je to naposledy co Tě vidím."
Pevně sevřela víčka, aby zatlačila zpět slzy a rozechvělým hlasem mu odpověděla.
"Měla jsem strach, že Tě tam ztratím."
"Sam…" těžce vydechl.
"Já vím." sklonila hlavu a znovu zavřela oči, jak se její slzy draly na povrch.
"Neměla jsi sem chodit." zvedla k němu oči, jejich pohledy se spojily a nebylo potřeba dalších slov.
"Kašlu na to!" najednou prudce vydechl.
Jedním rychlým krokem se k ní přiblížil, pevně ji chytil za paže a silně ji přitlačil na zeď za ní. Sam sebou překvapením trhla, ale jakmile přitiskl svá ústa na její, uvolnila se v jeho pevném sevření, zvedla ruce k jeho pažím a lehce pootevřela ústa. Tentokrát už nebyl tak váhavý. Silně přitiskl své rty na její, naléhavě jazykem vklouzl do jejích úst a rukou jí přejel přes šíji za krk, aby ještě více prohloubil polibek. Sam se v ten okamžik vzrušením zachvěla, vychutnávajíc si jeho chuť spojenou s chutí skotské. Po chvíli polibek přerušil, druhou rukou se opřel o stěnu za její hlavou a něžně ji pohladil po tváři. Lehce se od ní oddálil a podíval se jí do očí.
"Už nemůžu." silně oddechoval.
"Nedokážu se od Tebe držet dál."
"Nemusíš." tiše mu odpověděla a nahnula se, aby ho znovu políbila.
Ihned zajmul její rty a prohloubil jejich polibek. Dlaněmi bloudil po jejím těle, zatímco se hladově vrhal pro další a další polibky a s jejich intenzitou vzrůstalo i vzrušení mezi nimi. Pomalu jí sundal svetřík a odhodil ho stranou. Jeho chuť a horké doteky způsobili, že v okamžiku zapomněla na celý svět kolem sebe. Když pak prsty stáhl tenká ramínka od šatů z jejích ramen, nechala je volně spadnout na zem. Skoro bez dechu si ji celou prohlédl a bez dalšího přemýšlení jí k sobě přitiskl v hlubokém, vášnivém polibku. Pevně ho objala a rukou mu zajela do vlasů, přičemž mu slabě zasténala do úst. Jack chytil její boky a zvedl ji ze země. Obtočila nohy kolem jeho pasu a v náručí si jí pomalu odnášel směrem do jeho ložnice.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama